79 bin liraya ev 35 bine işyeri

» »
79 bin liraya ev 35 bine işyeri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcılara bu ay fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Turyap'tan yapılan açıklamaya göre; düşük peşinat ve uzun vadeli ödeme koşullarıyla ev ya da işyeri almak isteyenler, uygun fiyatlarla açılışı yapılan açık artırmalara katılıyor. TOKİ'nin açık artırma organizasyonlarını Turyap düzenliyor. İşyeri ve konut müzayedesi, 15 Ağustos günü TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkezi ile İstanbul Şişli Radisson Blu Hotel'de düzenlenecek. Konutların fiyatı 79 bin lira, işyerlerinin fiyatı ise 35 bin liradan başlayacak. Adıyaman, Aksaray, Bolu, Diyarbakır, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Karaman, Kocaeli, Rize, Sakarya, Sivas, Yozgat ve Zonguldak'taki 142 işyeri yüzde 25 peşin, 120 ay vade seçeneğiyle alınabilecek. Adana, Afyon, Çorum, Gaziantep, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Sivas ve Trabzon'da alıcıya sunulan konutlar ise yüzde 12'den başlayan peşinatlar ve 180 aya varan vadelerle açık artırmada olacak..


Diğer Güncel Haberler Haberleri
Motorine zam geliyorMotorine zam geliyor
Bu gece yarısından itibaren motorin grubuna 11 ila 13 kuruş zam gelmesi bekleniyor.
Borcunu öde emekli olBorcunu öde emekli ol
Prim borcu olduğu ya da borçlanmaya para bulamadığı için emekli olamayanlara kredi imkanı genişliyor.
Erdoğan ın müjdesi vatandaşın da yüzünü güldürecekErdoğan'ın müjdesi vatandaşın da yüzünü güldürecek
Çiftçiye verilecek mazot desteği vatandaşın da yüzünü güldürecek. Düşen maliyetlerin raflara yansıyacağını belirten sektör temsilcileri, “Aracı maliyeti de düşerse...
Binlerce memuru ilgilendiriyor!Binlerce memuru ilgilendiriyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanlığında, resmi kıyafet giyme zorunluluğu bulunan personele, belirlenen miktarlarda giyecek yardımı yapılacak.
ANKA yerli motorla uçtu!ANKA yerli motorla uçtu!
İnsansız hava aracı platformlarından ANKA'da kullanılmak üzere ANKA-S Motor Modifikasyon Projesi kapsamında yurt içinde geliştirilen motorla ilk uçuş gerçekleştirildi.
İngilizler açıkladı: 2.5 milyon kişi Türkiye ye gidecekİngilizler açıkladı: 2.5 milyon kişi Türkiye'ye gidecek
İngiliz Seyahat Acenteleri Birliği (ABTA), Türkiye'nin, zorlu yılların ardından 2018 yaz dönemi için dikkate değer rezervasyon artışının desteği ile yeniden...