En güzel yılbaşı hediyeleri

» »
En güzel yılbaşı hediyeleri

Yılbaşını genellikle çalışan kesim ofis partileri altında yeni yıl gecesi kutlamaktadır. Hatta çoğu zaman yılbaşı hediyesini ofis ortamında yapılan bir çekiliş sonucu belki daha önce hiç muhabbet dahi etmediğimiz bir kişiye alıyoruz. Tanıdığımız bir kişiye dahi yeni yıl hediyesi ararken bile zorlanırken , tanımadığımız iş arkadaşımıza hediye seçimi ise tam bir kaos yaratabilir. Bu yüzden bu makalemiz iş arkadaşınıza hediye seçimi yaparken neleri yapmanız ya da yapmanız üzerine ve yılbaşı hediyenizi nereden ve nasıl almanız gerektiği üzerine duracağız.

İş arkadaşınız için yılbaşı hediyesi alırken yaşayacağınız stresin oldukça fazla nedeni var aslında. Öncelik olarak tanımadığınız bir kişiye hediye alacağınız için çok ucuz ya da çok pahalı kesinlikle olmamalıdır.  Kolay yoldan hediyenizi giyim ve moda kategorisinden yapmaya kalkarsanız; kişinin tarzını ve neleri giymekten hoşlandığını bilmediğiniz için hüsrana uğrayabilirsiniz. Bu yüzden yılbaşının olmazsa olmazı ürünleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Hem bu ürünler ofis ortamında kullanılabileceği gibi her yaştan her kesim ofis arkadaşınıza da hediye edilebilir.

Ofis Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi
Özel günlerde aldığınız hediyelerin anlamı ve maneviyatı son derece büyüktür. Peki daha önce sadece simayen tanıdığınız bir ofis arkadaşınıza yılbaşında ne hediye alınır? Aslında yıllardır süregelen kupa bardaklar bu listenin her zaman bir numarasında olacaktır. Tabi ki sıradan beyaz bardaklardan bahsetmiyoruz. Üzerinde o yıla ait şık bir tasarımın olduğu kahve kupalarından bahsediyoruz.  Kahve kupaları gibi etkili bir diğer üründe yılbaşı motifler ile süslenmiş kare ya da dikdörtgen yastıklar.  Bu ürünlerin haricinde ofis ortamında çalışan bir erkeğe yılbaşı hediyesi olarak kişiye özel kol düğmesi, kalem ve defter seti, kişiye özel gömlek, kişiye özel cüzdan gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer hediye alacağınız kişi bir bayan arkadaşınız ise; Kişiye özel makyaj aynası, makyaj çantası, kişiye özel termos, cüzdan ya da şık bir fotoğraf çerçevesi satın alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm yılbaşı hediyelerini, uygun ve ekonomik fiyatların yanı sıra kapıda ödeme seçeneği ile hediyemen.com'da bulabilirsiniz.Diğer Güncel Haberler Haberleri
Türkiye nin GES gücü artıyorTürkiye'nin GES gücü artıyor
Türkiye'de yenilenebilir enerji kaynaklarını kazanca dönüştürmek isteyen girişimcilerin güneş enerjisi santrali (GES) yatırımları her geçen gün artıyor.
Türkiye den 16 ülkeye hamsi ihraç edildiTürkiye'den 16 ülkeye hamsi ihraç edildi
Türkiye'den 2017'nin eylül-kasım döneminde Fransa, Belçika ve Almanya başta olmak üzere 16 ülkeye 2 milyon 753 bin 522 dolarlık hamsi ihraç edildi.
Ankara da su tarifesinde indirimAnkara'da su tarifesinde indirim
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde, 16 ilçede su ve atıksu tarifelerinde yüzde 5 indirim kararı alındı.
Ucuz et satışında piyasa oturduUcuz et satışında piyasa oturdu
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba ucuz et satışında piyasanın oturduğunu, tüketicinin memnun olduğunu söyledi.
Kadın girişimciden CERN e  koruma kalkanı Kadın girişimciden CERN'e 'koruma kalkanı'
Eşinin vefatı üzerine fabrikayı yönetmeye başlayan kadın girişimci başarısını uluslararası arenaya taşıyarak CERN'e tedarikçi oldu.
İnternet reklamlarında sahteciliğe önlemİnternet reklamlarında sahteciliğe önlem
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, dijital reklamcılıkta sahtecilikle mücadele ederek tüketicilerin ve reklam verenlerin korunmasına yönelik çalışmalar yapılacağını...