En güzel yılbaşı hediyeleri

» »
En güzel yılbaşı hediyeleri

Yılbaşını genellikle çalışan kesim ofis partileri altında yeni yıl gecesi kutlamaktadır. Hatta çoğu zaman yılbaşı hediyesini ofis ortamında yapılan bir çekiliş sonucu belki daha önce hiç muhabbet dahi etmediğimiz bir kişiye alıyoruz. Tanıdığımız bir kişiye dahi yeni yıl hediyesi ararken bile zorlanırken , tanımadığımız iş arkadaşımıza hediye seçimi ise tam bir kaos yaratabilir. Bu yüzden bu makalemiz iş arkadaşınıza hediye seçimi yaparken neleri yapmanız ya da yapmanız üzerine ve yılbaşı hediyenizi nereden ve nasıl almanız gerektiği üzerine duracağız.

İş arkadaşınız için yılbaşı hediyesi alırken yaşayacağınız stresin oldukça fazla nedeni var aslında. Öncelik olarak tanımadığınız bir kişiye hediye alacağınız için çok ucuz ya da çok pahalı kesinlikle olmamalıdır.  Kolay yoldan hediyenizi giyim ve moda kategorisinden yapmaya kalkarsanız; kişinin tarzını ve neleri giymekten hoşlandığını bilmediğiniz için hüsrana uğrayabilirsiniz. Bu yüzden yılbaşının olmazsa olmazı ürünleri bu yazımızda inceleyeceğiz. Hem bu ürünler ofis ortamında kullanılabileceği gibi her yaştan her kesim ofis arkadaşınıza da hediye edilebilir.

Ofis Arkadaşına Yılbaşı Hediyesi
Özel günlerde aldığınız hediyelerin anlamı ve maneviyatı son derece büyüktür. Peki daha önce sadece simayen tanıdığınız bir ofis arkadaşınıza yılbaşında ne hediye alınır? Aslında yıllardır süregelen kupa bardaklar bu listenin her zaman bir numarasında olacaktır. Tabi ki sıradan beyaz bardaklardan bahsetmiyoruz. Üzerinde o yıla ait şık bir tasarımın olduğu kahve kupalarından bahsediyoruz.  Kahve kupaları gibi etkili bir diğer üründe yılbaşı motifler ile süslenmiş kare ya da dikdörtgen yastıklar.  Bu ürünlerin haricinde ofis ortamında çalışan bir erkeğe yılbaşı hediyesi olarak kişiye özel kol düğmesi, kalem ve defter seti, kişiye özel gömlek, kişiye özel cüzdan gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer hediye alacağınız kişi bir bayan arkadaşınız ise; Kişiye özel makyaj aynası, makyaj çantası, kişiye özel termos, cüzdan ya da şık bir fotoğraf çerçevesi satın alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız tüm yılbaşı hediyelerini, uygun ve ekonomik fiyatların yanı sıra kapıda ödeme seçeneği ile hediyemen.com'da bulabilirsiniz.Diğer Güncel Haberler Haberleri
İTO Başkanı ndan e-ihracat önerisiİTO Başkanı'ndan e-ihracat önerisi
İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç'ten e-ihracat önerisi geldi. Avdagiç, konuya ilişkin yazılı açıklamada bulundu.
Dünyanın ilk hidrojen treni hizmete girdiDünyanın ilk hidrojen treni hizmete girdi
Dünyanın ilk hidrojen yakıt hücreli treni Almanya'da hizmete girdi.
Merkez Bankası, TL zorunlu karşılıklara ödenen faizi yükseltiyorMerkez Bankası, TL zorunlu karşılıklara ödenen faizi yükseltiyor
Merkez Bankası TL zorunlu karşılıklara ödenen faizi yüzde 7'den yüzde 13'e çıkarıyor.
Yeşil Kundura konkordato istediYeşil Kundura konkordato istedi
Yeşil Kundura, konkordato başvurusunda bulundu. Şirket hakkında dün karar veren mahkeme, Yeşil Kundura’yı hacizlere karşı korumaya aldı.
Artık maaşları kesilmeyecekArtık maaşları kesilmeyecek
Ölen anne ya da babasından dolayı yetim aylığı alan gençlerle ilgili bu yıl mart ayında yasa değişikliği yapıldı.
Sıkı denetimler başladı!Sıkı denetimler başladı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uyarısı üzerine, kur bahanesiyle stok yapan ya da pahalı ürün satanlara yönelik, yurt çapında sıkı denetim başladı.