Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

» »
Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

Motorlu taşıtlar vergisi tüm kara ve deniz araç sahiplerinin senenin Ocak ve Haziran aylarında iki taksitle ödediği bir vergidir. Her araç sahibi sahip olduğu taşıtın yaşına ve motor silindir hacmine göre bir MTV ödemesi yapar. MTV ödemelerini her sene düzenli bir şekilde yapmak araç sahibi insanlar için mecburidir.

Aracınızın vergisini öğrenmek için Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesine girebilir ve online bir şekilde MTV tutarınızı kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir Garanti Bonus kredi kartı sahibiyseniz de motorlu taşıtlar verginizi 3 taksit ile ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz! Kampanyadan Bonus Genç, Bonus Flexi, Garanti Bonus'lar, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles vb. kredi kartları faydalanacaklardır.

MTV ödemelerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden kredi kartınızla veya kart bilgilerinizi vermeden GarantiPay'den, BonusFlaş'tan, Garanti internet'ten, GarantiCep'ten, Paramatiklerden ve Alo Garanti'den rahatlıkla yapabilirsiniz. Bonus kredi kartınız varsa da otomatik ödeme talebi oluşturabilir ve ödemelerinizi nakit ya da taksitle yapabilirsiniz!

2018 1 Ocak ve 31 Ocak arasında geçerli olacak bu kampanya hakkında detaylı bilgi MTV Bonus kampanyası sayfasını okuyabilirsiniz.

Bonus kredi kartı verginizi taksitle ödeme kolaylığı sunduğu gibi, nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda olur. Hiçbir formalite ihtiyacı duymadan ya da prosedür engeline takılmadan nakit avans alabilirsiniz. Daha sonra bütçenize uygun faizler ile dilediğiniz süre zarfında taksit halinde geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartı sahibi olmak ve en yeni kampanyalardan, fırsatlardan yararlanmak için bonus.com.tr web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
THY den 60 yıl sonra bir ilk!THY'den 60 yıl sonra bir ilk!
Türk Hava Yolları, Ankara-Roma direkt uçuşlarını 60 yıl sonra yeniden başlatıyor
Dünyanın en zengin adamı hayalini açıkladıDünyanın en zengin adamı hayalini açıkladı
Dünyanın en zengin adamı olan Amazon’un kurucusu Jeff Bezos gelecekte 1 trilyon insanın uzayda yaşayacağını söyledi.
Hayvancılık desteklemelerinde değişiklik yapıldıHayvancılık desteklemelerinde değişiklik yapıldı
Hayvancılık desteklerinden yararlandırılacak anaç koyun ve keçilerin yaş aralığı genişletildi.
Japon ilaç devinin Türkiye şubesinde skandal!Japon ilaç devinin Türkiye şubesinde skandal!
Japon ilaç şirketi Daiichi Sankyo’da işten çıkarılan çalışanlar şirketin geçmiş dönem uygulamalarını ortaya döktü.
Emekliye müjde!Emekliye müjde!
Milyonlarca emekliyi ilgilerinden müjde haberi geldi. Yeni emekli olanlara sağlanan avans imkanının kapsamı genişletilecek. Tüm emekliler, asgari ücretin 3 katı kadar...
1200 firmadan indirim1200 firmadan indirim
Bakan Albayrak’ın açıkladığı ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ programına katılımcı sayısı 1.200’ü buldu. Firmalar logoları mağazalara astı.