Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

» »
Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

Motorlu taşıtlar vergisi tüm kara ve deniz araç sahiplerinin senenin Ocak ve Haziran aylarında iki taksitle ödediği bir vergidir. Her araç sahibi sahip olduğu taşıtın yaşına ve motor silindir hacmine göre bir MTV ödemesi yapar. MTV ödemelerini her sene düzenli bir şekilde yapmak araç sahibi insanlar için mecburidir.

Aracınızın vergisini öğrenmek için Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesine girebilir ve online bir şekilde MTV tutarınızı kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir Garanti Bonus kredi kartı sahibiyseniz de motorlu taşıtlar verginizi 3 taksit ile ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz! Kampanyadan Bonus Genç, Bonus Flexi, Garanti Bonus'lar, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles vb. kredi kartları faydalanacaklardır.

MTV ödemelerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden kredi kartınızla veya kart bilgilerinizi vermeden GarantiPay'den, BonusFlaş'tan, Garanti internet'ten, GarantiCep'ten, Paramatiklerden ve Alo Garanti'den rahatlıkla yapabilirsiniz. Bonus kredi kartınız varsa da otomatik ödeme talebi oluşturabilir ve ödemelerinizi nakit ya da taksitle yapabilirsiniz!

2018 1 Ocak ve 31 Ocak arasında geçerli olacak bu kampanya hakkında detaylı bilgi MTV Bonus kampanyası sayfasını okuyabilirsiniz.

Bonus kredi kartı verginizi taksitle ödeme kolaylığı sunduğu gibi, nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda olur. Hiçbir formalite ihtiyacı duymadan ya da prosedür engeline takılmadan nakit avans alabilirsiniz. Daha sonra bütçenize uygun faizler ile dilediğiniz süre zarfında taksit halinde geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartı sahibi olmak ve en yeni kampanyalardan, fırsatlardan yararlanmak için bonus.com.tr web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
Cep telefonu ve televizyon alacaklar dikkat!Cep telefonu ve televizyon alacaklar dikkat!
Fiyatı 3 bin liraya kadar olan televizyon alımlarında 3 ay olan taksit sınırını 9 aya yükselten düzenleme bugün Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Ev hanımlarına vergi istisnasıEv hanımlarına vergi istisnası
Meclis'ten geçen kanun değişikliğiyle; evde üretilen ürünlerin internetten satışından kazanılan gelir, yıllık asgari ücretin brütünü aşmama koşuluyla vergiden muaf...
Merkez Bankası ndan önemli karar!Merkez Bankası'ndan önemli karar!
TCMB Genel Kurulunun nisan yerine her yıl hesap dönemi sonundan itibaren 3 ay içinde, banka meclisinin belirleyeceği günde toplanması kararlaştırıldı
Orta yüksek ve yüksek teknoloji alanındaki ürünlere destek müjdesiOrta yüksek ve yüksek teknoloji alanındaki ürünlere destek müjdesi
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı'yla orta yüksek ve yüksek teknoloji alanındaki ürünlere 5 milyon liraya kadar destek vereceğiz.
Bakan açıkladı: Şubat ayında maaşlara yansıyacakBakan açıkladı: Şubat ayında maaşlara yansıyacak
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk 3600 ek gösterge ile ilgili "Çalışmalarımız Devlet Personel Başkanlığı ve Bakanlıklarımızla devam ediyor"...
Kurulan şirket sayısı arttıKurulan şirket sayısı arttı
Kurulan şirket sayısı geçen yıl bir önceki yıla göre yüzde 17,03 artarak 85 bin 279'a ulaştı. Kapanan şirket sayısı ise yüzde 7,05 azalışla 12 bin 564 oldu.