Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

» »
Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

Motorlu taşıtlar vergisi tüm kara ve deniz araç sahiplerinin senenin Ocak ve Haziran aylarında iki taksitle ödediği bir vergidir. Her araç sahibi sahip olduğu taşıtın yaşına ve motor silindir hacmine göre bir MTV ödemesi yapar. MTV ödemelerini her sene düzenli bir şekilde yapmak araç sahibi insanlar için mecburidir.

Aracınızın vergisini öğrenmek için Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesine girebilir ve online bir şekilde MTV tutarınızı kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir Garanti Bonus kredi kartı sahibiyseniz de motorlu taşıtlar verginizi 3 taksit ile ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz! Kampanyadan Bonus Genç, Bonus Flexi, Garanti Bonus'lar, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles vb. kredi kartları faydalanacaklardır.

MTV ödemelerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden kredi kartınızla veya kart bilgilerinizi vermeden GarantiPay'den, BonusFlaş'tan, Garanti internet'ten, GarantiCep'ten, Paramatiklerden ve Alo Garanti'den rahatlıkla yapabilirsiniz. Bonus kredi kartınız varsa da otomatik ödeme talebi oluşturabilir ve ödemelerinizi nakit ya da taksitle yapabilirsiniz!

2018 1 Ocak ve 31 Ocak arasında geçerli olacak bu kampanya hakkında detaylı bilgi MTV Bonus kampanyası sayfasını okuyabilirsiniz.

Bonus kredi kartı verginizi taksitle ödeme kolaylığı sunduğu gibi, nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda olur. Hiçbir formalite ihtiyacı duymadan ya da prosedür engeline takılmadan nakit avans alabilirsiniz. Daha sonra bütçenize uygun faizler ile dilediğiniz süre zarfında taksit halinde geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartı sahibi olmak ve en yeni kampanyalardan, fırsatlardan yararlanmak için bonus.com.tr web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
Emekliye 210 lira yeni zamEmekliye 210 lira yeni zam
SSK ve Bağ-Kur emeklileri 410 liraya varan zamlı maaşlarını almaya başlarken, enflasyon tahmini Ocak artışının ipucunu verdi. Buna göre zam yüzde 4.31 olacak, gelirler...
Emekliye faizsiz krediEmekliye faizsiz kredi
Bankalar nakit ihtiyacı olan emeklilere müjde vermeye hazırlanıyor. Kamu bankalarının emeklilere faizsiz veya düşük faizli kredi vermesi gündemde. Emekliler maaşlarına...
Kredi kartı kullananlar dikkat!Kredi kartı kullananlar dikkat!
TÜKODER Genel Başkanı Aziz Koçal'dan kredi kartı kullananlara önemli uyarı geldi.
Bedelli askere 200 TL lik listeBedelli askere 200 TL'lik liste
28 günlük askerlik için nelere ihtiyacı olacak? İşte bedelli askerin çantasında olması gerekenlerin listesi…
Fiyatın 15 TL olmasını bekliyorlarFiyatın 15 TL olmasını bekliyorlar
Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Akçakoca Ziraat Odası Başkanı Levent Başaran, üreticinin fındık fiyatının 15 TL olmasını beklediğini söyledi.
Vatandaştan yoğun ilgi!Vatandaştan yoğun ilgi!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Yapı Kayıt Belgesi'ni almak isteyen vatandaşlarımızın bu ilgisi her gün artarak, rekor bir düzeye ulaştı. İmar Barışı'nda...