Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

» »
Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

Motorlu taşıtlar vergisi tüm kara ve deniz araç sahiplerinin senenin Ocak ve Haziran aylarında iki taksitle ödediği bir vergidir. Her araç sahibi sahip olduğu taşıtın yaşına ve motor silindir hacmine göre bir MTV ödemesi yapar. MTV ödemelerini her sene düzenli bir şekilde yapmak araç sahibi insanlar için mecburidir.

Aracınızın vergisini öğrenmek için Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesine girebilir ve online bir şekilde MTV tutarınızı kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir Garanti Bonus kredi kartı sahibiyseniz de motorlu taşıtlar verginizi 3 taksit ile ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz! Kampanyadan Bonus Genç, Bonus Flexi, Garanti Bonus'lar, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles vb. kredi kartları faydalanacaklardır.

MTV ödemelerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden kredi kartınızla veya kart bilgilerinizi vermeden GarantiPay'den, BonusFlaş'tan, Garanti internet'ten, GarantiCep'ten, Paramatiklerden ve Alo Garanti'den rahatlıkla yapabilirsiniz. Bonus kredi kartınız varsa da otomatik ödeme talebi oluşturabilir ve ödemelerinizi nakit ya da taksitle yapabilirsiniz!

2018 1 Ocak ve 31 Ocak arasında geçerli olacak bu kampanya hakkında detaylı bilgi MTV Bonus kampanyası sayfasını okuyabilirsiniz.

Bonus kredi kartı verginizi taksitle ödeme kolaylığı sunduğu gibi, nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda olur. Hiçbir formalite ihtiyacı duymadan ya da prosedür engeline takılmadan nakit avans alabilirsiniz. Daha sonra bütçenize uygun faizler ile dilediğiniz süre zarfında taksit halinde geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartı sahibi olmak ve en yeni kampanyalardan, fırsatlardan yararlanmak için bonus.com.tr web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
TOKİ nin yüzde 20 indirim kampanyasına yoğun ilgiTOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasına yoğun ilgi
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlenen yüzde 20 indirim...
2 milyon kişi için yapılacak ödemeler belirlendi2 milyon kişi için yapılacak ödemeler belirlendi
24 Haziran’da gerçekleştirilecek erken seçimde görev alacak yaklaşık 2 milyon kişi için yapılacak ödemeler belirlendi.
Milli ilaç için düğmeye basıldı!Milli ilaç için düğmeye basıldı!
‘Yerli oto’nun ardından ‘milli ilaç’ta da ortak üretim için harekete geçildi. İlk etapta 7 Türk şirketi ve 3 üniversite mayıs ayı başında Başbakan Yıldırım’ın katılacağı...
Dikkat! Uçak biletleri uçtuDikkat! Uçak biletleri uçtu
4 günlük tatil fırsatı sunan 1 Mayıs İşçi Bayramı uçak bileti fiyatlarını uçurdu. Özellikle Antalya ve Bodrum gibi yoğun ilgi gören noktalara yapılan uçuşlarda ortalama...
Bankacılıkta kredi sistemi için neşterBankacılıkta kredi sistemi için neşter
Bankacılık sektörünün kendi karları için yurt dışından aldığı kısa vadeli mevduat ve sendikasyon kredi sisteminin, faizleri artırıcı etkisine dikkat çeken ekonomistler...
1 haftada 80 milyar dolar kaybetti1 haftada 80 milyar dolar kaybetti
Apple hisseleri 3 seansta yüzde 7.1 puanlık kayıpla 64 milyar erimesinin ardından, son 2 seansta kayıplarını yüzde 9'a çıkardı ve 80 milyar dolar eridi.