Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

» »
Motorlu Taşıtlar Vergisi Bonus Kredi Kartına 3 Taksit!

Motorlu taşıtlar vergisi tüm kara ve deniz araç sahiplerinin senenin Ocak ve Haziran aylarında iki taksitle ödediği bir vergidir. Her araç sahibi sahip olduğu taşıtın yaşına ve motor silindir hacmine göre bir MTV ödemesi yapar. MTV ödemelerini her sene düzenli bir şekilde yapmak araç sahibi insanlar için mecburidir.

Aracınızın vergisini öğrenmek için Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesine girebilir ve online bir şekilde MTV tutarınızı kolayca ödeyebilirsiniz.

Bir Garanti Bonus kredi kartı sahibiyseniz de motorlu taşıtlar verginizi 3 taksit ile ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz! Kampanyadan Bonus Genç, Bonus Flexi, Garanti Bonus'lar, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles vb. kredi kartları faydalanacaklardır.

MTV ödemelerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden kredi kartınızla veya kart bilgilerinizi vermeden GarantiPay'den, BonusFlaş'tan, Garanti internet'ten, GarantiCep'ten, Paramatiklerden ve Alo Garanti'den rahatlıkla yapabilirsiniz. Bonus kredi kartınız varsa da otomatik ödeme talebi oluşturabilir ve ödemelerinizi nakit ya da taksitle yapabilirsiniz!

2018 1 Ocak ve 31 Ocak arasında geçerli olacak bu kampanya hakkında detaylı bilgi MTV Bonus kampanyası sayfasını okuyabilirsiniz.

Bonus kredi kartı verginizi taksitle ödeme kolaylığı sunduğu gibi, nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda olur. Hiçbir formalite ihtiyacı duymadan ya da prosedür engeline takılmadan nakit avans alabilirsiniz. Daha sonra bütçenize uygun faizler ile dilediğiniz süre zarfında taksit halinde geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Bonus kredi kartı sahibi olmak ve en yeni kampanyalardan, fırsatlardan yararlanmak için bonus.com.tr web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
Şirket sayısı 5 e katlandıŞirket sayısı 5'e katlandı
Türkiye'de 2013-2017 döneminde 310 bin 19 şirket faaliyete girerken, 66 bin 209 şirket kapandı.
Mehmet Şimşek: Harekatın ekonomiye etkisi oldukça sınırlıMehmet Şimşek: Harekatın ekonomiye etkisi oldukça sınırlı
Hazine ile KGF arasında bugün imzalanan protokol ile birlikte desteklerinde ödemesiz dönemler uzatılıyor. İmza törenine katılan Başbakan Yardımcısı Şimşek ise önümüzdeki...
Borsa güne yükselişle başladıBorsa güne yükselişle başladı
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, haftaya yüzde 0,43 yükselişle 115.639,18 puandan başladı. Açılışta BIST 100 endeksi, 492,12 puan ve yüzde 0,43 artarak 115.639,18...
Yerli otomobil için kritik kararYerli otomobil için kritik karar
Yerli otomobil, Türkiye'nin Otomobili Projesi için tek yetkinin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında olması karara bağlandı
Davos Zirvesi yarın başlıyorDavos Zirvesi yarın başlıyor
Dünya Ekonomik Forumu'nun düzenlediği Davos Zirvesi, yarın İsviçre'nin Davos kasabasında başlayacak.
Emekliye 1.4 milyar lira daha ödenecekEmekliye 1.4 milyar lira daha ödenecek
Kamuda 30 yıldan fazla hizmeti olan emeklilere ek ikramiye için 1.4 milyar liralık daha ödeme var. 217 bin kişi bu hafta başvurursa ödemeye hak kazanacak. Geçen yıl...