Otogazda 4 kuruş fiyat artışı meydana geldi

» »
Otogazda 4 kuruş fiyat artışı meydana geldi

Otogazda 4 kuruş fiyat artışı, siyah ürünlerde indirim meydana geldi.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS), otogazda 4 kuruş artış, siyah ürünlerde ise indirim meydana geldiğini bildirdi.

PÜİS'ten yapılan açıklamada, "12 Ocak 2017 tarihinden geçerli olmak üzere otogazda 4 kuruş fiyat artışı, siyah ürünlerde ise indirim meydana geldi. Buna göre Kalyak’ta 4 kuruş, Fuel Oil’de ise 5 kuruş indirim yapıldı." denildi.

Diğer Otomobil Haberleri
Bayram öncesi  ikinci el e rağbet arttıBayram öncesi 'ikinci el'e rağbet arttı
Sıfır araç fiyatlarının yükselmesinden dolayı tüketicilerin rağbet gösterdiği ikinci el otomobillerde, Kurban Bayramı öncesi hareketlilik yaşanıyor.
Alman devlerine yatırım yasağı...Alman devlerine yatırım yasağı...
Dünyanın önde gelen varlık yönetim şirketleri Union Investment, Erste ve Acadian, Alman otomobil devleri ile ilgili son gelişmeler ardından bu şirketlere yatırım yapmama...
Ford 570 bin aracını geri çağırdıFord 570 bin aracını geri çağırdı
Kapı mandalı ve motorda yanmaya neden olabilecek kaporta altındaki problem nedeniyle Ford 570 bin otomobili geri çağırdı.
PSA, otomobil devi Opel i 2,3 milyar dolara satın aldıPSA, otomobil devi Opel'i 2,3 milyar dolara satın aldı
Peugeot ve Citroen markalarının üreticisi Fransız PSA Group, Almanya'da doğan ardından ABD'li General Motors'a satılan Opel'i 2,3 milyar dolara satın aldığını açıkladı.
Bakan Tüfenkci açıkladı: Garanti kapsamı 10 bin km!Bakan Tüfenkci açıkladı: Garanti kapsamı 10 bin km!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik Taslağı'na göre; ikinci el araç satışlarında 10 bin kilometre...
Araçların hepsinde olacak! Başbakan açıkladıAraçların hepsinde olacak! Başbakan açıkladı
Başbakan Yıldırım, araçlara kara kutu konulacağını söyledi. Bu kutuların sigorta primi belirlemede yardımcı olabileceğini ifade etti.