Youtube'a video yükle para kazan

» »
Youtube a video yükle para kazan

Kullanıcıların hobilerini iş fırsatına çevirerek ürettiği içeriğin sayısı ve popülerliği oranında gelir elde etmesine imkan tanıyan YouTube İş Ortaklığı Programının, 6 Mayıs itibariyle Türkiye'de hayata geçeceği açıklandı.

Türkiye'de uygulanacak YouTube İş Ortaklığı Programı'nın, Google Türkiye ofisinde düzenlenen tanıtım toplantısına video konferans yöntemiyle katılıp, programa ilişkin bilgileri paylaşan Poropatis, YouTube'un, kullanıcılara kendi içeriklerini üretme imkanının bir adım ötesine geçerek kendi girişim modellerini oluşturabilecekleri 'YouTube İş Ortaklığı Programı'nı (YouTube Partnership Program) önümüzdeki Pazartesiden itibaren Türkiye'de de hayata geçireceğini söyledi.

KATKI SAĞLAYACAĞIZ

Poropatis, Türk kullanıcılar için yeni bir gelir modeli platformu yaratan YouTube'un, online dünyada yeni girişim modelleri sunarak internet ekonomisinin büyümesine katkı sağlamayı hedeflediğine işaret etti.


Diğer Teknoloji Haberleri
Güneş enerjili dron geliyor!Güneş enerjili dron geliyor!
Güneş enerjisiyle çalışan "drone" üretilecek
Zuckerberg, Facebook hissesi satacakZuckerberg, Facebook hissesi satacak
Facebook’un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg, 95 milyon dolarlık hisse satışı yapıyor ancak bu satış servetine servet katmak için değil "hayır" için yapılacak.
PayPal Türkiye’ye dönüş hazırlığındaPayPal Türkiye’ye dönüş hazırlığında
Sistemini yurtiçine getirmediği için BDDK’dan kırmızı kart gören PayPal, dönüş için kolları sıvadı. Önce Cros Border ile dönüş yapacak şirket ‘server’larını da taşıyacak
BTK dan 3 GSM şirketine uyarı!BTK`dan 3 GSM şirketine uyarı!
BTK, dolandırıcıların kullandığı numara kopyalama yöntemi CLI sisteminin, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra ciddi sonuçlara yol açabileceği ihtimaline karşı...
Çin uydusunu fırlattıÇin uydusunu fırlattı
Çin, dünyanın ilk kuantum telekomünikasyon uydusunu başarıyla fırlattı
Alibaba nın geliri yüzde 59 arttıAlibaba'nın geliri yüzde 59 arttı
Çin'in e-ticaret devi Alibaba'nın geliri, bu yılın nisan-haziran döneminde yüzde 59 yükselerek 4,8 milyar dolara ulaştı.
Apple ı hack leyene 500 bin dolar ödülApple'ı hack'leyene 500 bin dolar ödül
Geçtiğimiz hafta ilk güvenlik açığı ödül programını duyuran ve sistemlerindeki açığı tespit edenlere 200 bin dolara kadar ödül vereceğini duyuran Apple'ın ödülü gölgede...
Cep telefonuna kredi kartıyla taksit geri geliyorCep telefonuna kredi kartıyla taksit geri geliyor
Kredi kartlarındaki taksit sınırlamalarının esnetileceğinin açıklanması üzerine kredi kartına taksitli satışı yapılamayan cep telefonundaki taksit yasak kalkıyor.
Apple Turi firmasını satın aldıApple Turi firmasını satın aldı
Apple, makine öğrenimine yoğunlaşan Seattle tabanlı Turi firmasını satın almış durumda. Bu satın alımın da Apple ürünlerinin AI yeteneklerini geliştirmeyi hedeflediği...
Apple enerji sektörüne girdiApple enerji sektörüne girdi
ABD'li teknoloji devi Apple'ın elektrik iletimi yapmak için onay aldığı bildirildi.
BIST 100
BIST 50
BIST 30
76.203 %-1,19
Düşük 76144,76
Yüksek 76949,60
İMKB ok
Açılış: 77119,65
72.926 %-1,25
Düşük 72863,50
Yüksek 73667,62
İMKB ok
Açılış: 73847,57
93.373 %-1,37
Düşük 93307,66
Yüksek 94413,09
İMKB ok
Açılış: 94668,30