İnovatif Veri ve Analitik Zirvesi 28 Mart'ta İstanbul'da düzenleniyor

» »
İnovatif Veri ve Analitik Zirvesi 28 Mart ta İstanbul da düzenleniyor

28 Mart 2017’de Steingerbergern Hotel Maslak İstanbul’da düzenlenecek olan İnovatif Veri & Analitik Zirvesi 360CNP tarafından hazırlanıyor.

360 CNP Organizasyon tarafından, Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek olan İş Zekası ve Analitik Zirvesi 28 Mart 2017 Salı günü Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da sektörün liderleriyle bir araya geliyor.

Konferansın gündeminde, Türkiye’de hızlı bir gelişim sürecine giren verinin toplanmasını, depolanmasını, analizini ve bu veriler ile planlama yapılmasını sağlayacak uygulama ve teknolojiler bütünü olan iş zekası konuşulacak.

20 SEKTÖRDEN 125’in ÜZERİNDE ŞİRKET KATILIYOR!

360 CNP Organizasyon Genel Müdürü Özlem Alkan şu bilgileri verdi;

Türkiye’de kurumlar üçüncü platform yolculuklarına başladılar. İçinde bulunduğumuz yüzyılın “veri yüzyılı” olarak değerlendirildiği bir dönemdeyiz. Bu nedenle veri bugün, inovasyonu etkinleştirecek ve ölçülebilir değerler yaratılmasına olanak sağlayacak önemli bir kaynaktır.İNOVATİF VERİ ve ANALİTİK Zirvesi’nde gerçek dünya dersleri ve tecrübelerinden oluşan ve başka bir yerde bulunamayacak bir içerik, yeni nesil uygulamalar, güncel know-how’lar, inovasyonel çalışmalar ve sonuç veren örnekler katılımcıları bekliyor.

Konferansın amacı; 20 farklı sektörden 125 üzerinde şirket, profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmelerine zemin sağlamaktır.

Konu Başlıklarından Bazıları;

Veri Keşfi Görselleştirme,

Analitik Veri Tabanı,

İş Odaklı, Veri Odaklı ve Olay Odaklı Stratejiler,

Veri Madenciliği, Veri Tarımı, Veri Depolaması,

Self Servis İş Zekası,

Big Data Nedir? Etkileri Neler Olabilir?

Veri Güvenliği (Data Security) Çözümleri.
Diğer Teknoloji Haberleri
Facebook  kızgınlık  denilen uyuşturucuyu satıyorFacebook 'kızgınlık' denilen uyuşturucuyu satıyor
Apple Kurucusu Steve Jobs'ın 'sağ kolu' olarak tanınan Joanna Hoffman Facebook'u sert bir şekilde eleştirdi. Hoffman sinirlenen insanların platformda daha çok etkileşime...
Vatandaş, teknolojiye 66 milyar lira harcadıVatandaş, teknolojiye 66 milyar lira harcadı
Tüketici teknolojisi ürünleri pazarı, 2019'da bir önceki yıla göre yüzde 9,6 büyüyerek 66,5 milyar lira satış rakamına çıktı.
Mobil abone sayısı 81 milyona yaklaştıMobil abone sayısı 81 milyona yaklaştı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, geçen yılın sonunda 77,8 milyon olan mobil abone sayısının, bu yılın üçüncü çeyreği sonunda 80,6 milyona ulaştığını...
Atıkta elektronik izin dönemiAtıkta elektronik izin dönemi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca ticaretin hızlandırılması ve iş kaybının azaltılması amacıyla atık ithalat ve ihracat izinleri elektronik ortamda verilmeye başlandı.
Marmaray’da sefer sayısı arttıMarmaray’da sefer sayısı arttı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Marmaray’ın Ayrılık Çeşmesi-Söğütlüçeşme istasyonları arasındaki demiryolu hattı düzenleme çalışmalarının tamamlandığını...
Samsung Galaxy X ne zaman satışa sunulacak?Samsung Galaxy X ne zaman satışa sunulacak?
Samsung, katlanabilir ekranlı Galaxy X ile yeni nesil bir deneyim vaat ediyor. Samsung Galaxy X çıkış tarihi ve kullanım yöntemleri belli oldu