Zuckerberg'in şifrelerini çaldılar!

» »
Zuckerberg in şifrelerini çaldılar!

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in twitter şifresi çalındı. Bilin bakalım Zuckerberg'in şifresi neymiş?

paralimani.com Ekonomi Servisi

Facebook'un patronu MMark Zuckerberg'in twitter hesabına ait şifrenin kırıldığı ve twitter hesabının ele geçirildiği öğrenildi.
Dünyaca ünlü teknoloji sitesi Engadget'ın ekran görüntülerini de yayınladığı haberine göre Ourmine isimli hacker grubunun Zuckerberg'in hesabını ele geçirdiği, Linkedin mesajından gönderilen bir mesajla açığa çıktı.
Daha sonra hacker grubu Zuckerberg'in Linkedin şifresini de açıkladı. Ünlü ismin şifresinin Dadada olduğu da öğrenilmiş oldu.Kıs asüre içerisinde pazar günü tüm hesaplarının yönetimini geri alan Zuckerberg, hack olayının nasıl gerçekleştiği ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı.
Zuckerberg'in Google hesabının ise ele geçirilmediği öğrenildi. Ünlü teknoloji adamınıın ele geçirilen sosyal medya hesapları Linkedin, twitter ve pinterest hesapları oldu.


Diğer Teknoloji Haberleri
Facebook  kızgınlık  denilen uyuşturucuyu satıyorFacebook 'kızgınlık' denilen uyuşturucuyu satıyor
Apple Kurucusu Steve Jobs'ın 'sağ kolu' olarak tanınan Joanna Hoffman Facebook'u sert bir şekilde eleştirdi. Hoffman sinirlenen insanların platformda daha çok etkileşime...
Vatandaş, teknolojiye 66 milyar lira harcadıVatandaş, teknolojiye 66 milyar lira harcadı
Tüketici teknolojisi ürünleri pazarı, 2019'da bir önceki yıla göre yüzde 9,6 büyüyerek 66,5 milyar lira satış rakamına çıktı.
Mobil abone sayısı 81 milyona yaklaştıMobil abone sayısı 81 milyona yaklaştı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, geçen yılın sonunda 77,8 milyon olan mobil abone sayısının, bu yılın üçüncü çeyreği sonunda 80,6 milyona ulaştığını...
Atıkta elektronik izin dönemiAtıkta elektronik izin dönemi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca ticaretin hızlandırılması ve iş kaybının azaltılması amacıyla atık ithalat ve ihracat izinleri elektronik ortamda verilmeye başlandı.
Marmaray’da sefer sayısı arttıMarmaray’da sefer sayısı arttı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Marmaray’ın Ayrılık Çeşmesi-Söğütlüçeşme istasyonları arasındaki demiryolu hattı düzenleme çalışmalarının tamamlandığını...
Samsung Galaxy X ne zaman satışa sunulacak?Samsung Galaxy X ne zaman satışa sunulacak?
Samsung, katlanabilir ekranlı Galaxy X ile yeni nesil bir deneyim vaat ediyor. Samsung Galaxy X çıkış tarihi ve kullanım yöntemleri belli oldu