İşte Türkiye`nin en büyüğü

Türkiye nin en büyük şirketi Tüpraş Türkiye`nin en büyük şirketleri Tüpraş, OMV Petrol Ofisi ve Türk Hava Yolları olarak belirlendi.

Demir Hayat Sigorta satıldı

Demir Hayat Sigorta satıldı Demir Hayat Sigorta'yı İngiliz fon şirketi EMF Capital Partners aldı

Japonlar Türk şirkete ortak...

Rekabet Kurulu Polisan Boya nın hisse devrine izin verdi Rekabet Kurulu, Polisan Boya hisselerinin Kansai Paint`e devrine izin verdi.

Turkcell döviz alımlarını durdurdu!

Turkcell döviz alımlarını durdurdu! Turkcell CFO'su Bülent Aksu, "Tüm tedbirlerin neticesinde piyasadan olan döviz alımlarımızı da sona erdirmiş...

Ünlü işadamı iflasını istedi!

Ünlü işadamı iflasını istedi! Önce şirketi battı. Almanya`da ünlü Türk işadamı Vural Öger şimdi de bireysel iflas başvurusunda bulundu.

Netaş'a Çinli ortak

Çinli şirket Netaş ın yüzde 48 ini alıyor Çinli telekomünikasyon şirketi ZTE, Netaş'ın yüzde 48'ini 101.3 milyon dolara satın alıyor.

Alman devi Türkiye'den çıkıyor

Alman kozmetik devi Türkiye den çıkıyor Alman kozmetik devi Douglas, pazar payının çok küçük olduğu gerekçesiyle Türkiye'deki mağazalarını kapatıyor.
 Carrefoursa dan çıkma planımız yok

"Carrefoursa'dan çıkma planımız yok"

Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul, Carrefoursa'dan hiçbir zaman çıkma planlarının olmadığını belirterek, “Yaptığımız temaslar gayrimenkul satışlarımızla ilgili” dedi.
Ülker'den bir satış daha
Ülker den bir satış daha İşadamı Murat Ülker'in sahipleri arasında bulunduğu Makina Takım, eski üretim tesisini satıyor
Hissedarlar için açıklama yaptı
Turkcell den hissedarlar için açıklama! Turkcell KAP'a yaptığı açıklamada hissedarlar arasındaki konuların şirketin faaliyetlerini etkilemediğini söyledi
Turkcell'den hissedarlar için açıklama!
Turkcell den hissedarlar için açıklama! Turkcell KAP'a yaptığı açıklamada hissedarlar arasındaki konuların şirketin faaliyetlerini etkilemediğini söyledi
Ülker'den Nutella'ya fabrika satışı
Ülker den Nutella ya Belçika ve Fransa da fabrika satışı Ülker'in çatı şirketi pladis'in bünyesinde bulunan kurabiye ve bisküvi üretim tesislerinin bazıları İtalyan devi...
Kadıköy Şifa Hastanesi satıldı
Kadıköy Şifa Hastanesi satıldı Rekabet Kurumu, Kadıköy Şifa Hastanesi hisselerinin tamamının Florence Nightingale Hastaneleri tarafından devralınması işlemine izin verdi.
Ünlü CEO görevinden ayrılıyor
Ünlü CEO görevinden ayrılıyor Mehmet Ali Akarca, Türk Telekom Grubu`ndaki görevinden ayrılıyor .
Dev şirketten flaş açıklama! Satıyor..
Aksa Enerji, Kozbükü santralini satışa çıkardı Aksa Enerji Üretim AŞ tarafından Kozbükü hidroelektrik santralinin satışına karar verildiği bildirildi.
Migros Tazedirekt`i satın aldı
Migros Tazedirekt i satın aldı Migros Ticaret AŞ, doğal gıda online alışveriş markası Tazedirekt`i satın aldı.
Türk Telekom'dan ayrılık kararı
Türk Telekom dan ayrılık kararı Türk Telekomünikasyon AŞ, Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı'nın 30 Kasım itibarıyla görevinden ayrılacağını duyurdu.