GİSPİR Boat Show Tuzla, kapılarını açtı

» »
GİSPİR Boat Show Tuzla, kapılarını açtı

Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliğinin (GİSPİR) ana sponsorluğunda düzenlenen 4. Boat Show Tuzla Fuarı, Viaport Marina'da açıldı. Fuarda toplam değeri 600 milyon lirayı bulan 200 tekne ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, lansman ve sıfır tekneler, catamaran, deniz ekipmanları, charter firmaları, hybrid tekneler ve teknolojiler, deniz motosikleti, motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünlerinin bulunduğu fuarda, 200'den fazla firma stant açtı.

Fuarda, 400 farklı markanın boyları 5 ila 50 metre arasında değişen, toplam değeri 600 milyon lirayı bulan tekneleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Fuarda en ilgi çeken tekne, içerisinde 4 kabin, 4 banyo, bir kaptan kabini bulunan 15 milyon lira değerindeki "Absolute 72 Fly" oldu.

GİSBİR Boat Show Tuzla Fuarı'nda bu yıl çeşitli seminerler, kitap imza günleri, paneller ve workshoplarla fuar ziyaretçilerine farklı deneyimler sunulacak.

VİA Fuarcılık Genel Müdürü Dilek Günaydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fuarda, alıcıların tekneleriyle deneme sürüşü yapabildiklerini söyledi.

Günaydın, "Bu yıl 4. kez düzenlediğimiz fuarımız dünya sıralamasında da ilk beşte yer alıyor. Fuarımız 13 Ekim'e kadar ziyarete açık olacak." dedi.

Bu yıl ilk kez GİSPİR sponsorluğunda düzenlenen fuara 60 bin ziyaretçi bekleniyor.

Fuarda çocuklar için özel bir alan da ayrılırken burada etkinlik havuzunda minik denizcilere yelken eğitimleri verilerek, yelken sporunun keyfini yaşamaları sağlanacak.

Fuar, 13 Ekim'e kadar 10.00-19.00 saatlerinde açık olacak.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
Dışa bağımlılığı bitirecek adımDışa bağımlılığı bitirecek adım
Jeotermal enerji konusunda dünyanın önde gelen üretim merkezlerinden Türkiye'de santrallerin ihtiyaç duyduğu makine ve ekipmanların yerlileştirilmesi için Manisa'da...
Vize vaadiyle büyük vurgunVize vaadiyle büyük vurgun
Kurdukları sahte internet sitesi üzerinden sözde vize başvurusu alan dolandırıcılar, vatandaşlardan "başvuru ücreti” ya da “vize ücreti” adı altında para istiyor.
Bakan Pekcan dan maske fiyatlarındaki fahiş fiyat artışı sonrası açıklamaBakan Pekcan'dan maske fiyatlarındaki fahiş fiyat artışı sonrası açıklama
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, maske fiyatlarındaki fahiş fiyat artışına ilişkin önemli açıklamalar yaptı.
Paralar iade edilecekParalar iade edilecek
TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Diyaeddin Şahin, "Diyanet İşleri Başkanlığı, Cidde Başkonsolosluğu ve TÜRSAB olarak kriz masası oluşturduk. Umre ziyaretleri kısa süre sonra...
Ödemeler yarın yapılacakÖdemeler yarın yapılacak
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, su ürünleri alanında faaliyet gösteren üreticilerin hesaplarına yarın 66 milyon lira destekleme ödemesinin yapılacağını bildirdi.
Ekonomide yeni dönemEkonomide yeni dönem
Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda, AK Parti'li milletvekillerinin imzasını taşıyan Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin 22 maddesi daha kabul...