Kripto para piyasası toparlanıyor

» »
Kripto para piyasası toparlanıyor

Bir süredir satış dalgası yaşayan kripto para piyasasına son darbe geçtiğimiz hafta Litecoin manipülasyonuyla gelmişti. Tüm bu olayların ardından kripto para piyasası kayıplarını azaltıyor.

Bir süredir satış dalgası yaşayan kripto para piyasasına son darbe geçtiğimiz hafta Litecoin manipülasyonuyla gelmişti. Tüm bu olayların ardından kripto para piyasası kayıplarını azaltıyor.

Bitcoin, Litecoin olayının ardından gerilediği 44 bin dolar seviyesinden başladığı yükselişi sürdürüyor. Bitcoin bugün yüzde 1.27 yükselişle 47,983.12 doları gördü. Son 7 günlük kayıplarını da sildi. Son 7 günlük yükselişi yüzde 3.53 oldu.

Ethereum bugün yüzde 6.24 yükselişle 3,620.52 dolardan işlem görüyor. Son 7 günlük yükselişi ise artıya geçerek yüzde 3.95 oldu.

Dogecoin kan kaybetmeye devam ediyor. Son 24 saatte yüzde 1.15 değer kazanmasına rağmen haftalık bazda yüzde 4.41 değer kaybıyla 0.2443 centten işlem görüyor.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
Almanya’da enflasyon yüzde 6’ya yükseldiAlmanya’da enflasyon yüzde 6’ya yükseldi
Almanya’da enflasyon Kasım ayında tahminleri aşarak yüzde 6’ya yükseldi
Çalışan anneye bakıcı desteği artıyorÇalışan anneye bakıcı desteği artıyor
Çalışan anneleri ilgilendiren ‘bakıcı desteği’ projesinde verilen hibe destekleri zamlandı. Önümüzdeki yıl çalışan anneler, hükümetin AB ile birlikte finanse ettiği...
Altına olan talep arttıAltına olan talep arttı
Düğün sezonunun başlamasıyla altın satışları hızlandı. Kapalıçarşı kuyumcuları altının hem yatırım amaçlı hem de hediyelik olarak talep gördüğünü söylüyor.
Ciğ süt fiyatına yüzde 46 zamCiğ süt fiyatına yüzde 46 zam
Ulusal Süt Konseyi, 3 lira 20 kuruş olan çiğ süt litre fiyatını yüzde 46.8 artırarak 4 lira 70 kuruşa yükseltti. Konsey, çiğ sütün üretim maliyetinde artış olması...
Fed Başkanı Powell dan piyasaları korkutan açıklamaFed Başkanı Powell'dan piyasaları korkutan açıklama
Fed Başkanı Powell, "Covid-19 vakalarındaki son artış ve Omicron varyantının ortaya çıkması, istihdam ve ekonomik faaliyet üzerinde aşağı yönlü riskler oluşturuyor ve...
Kredi çekecekler dikkat! İzinsiz sigorta yapan bankaya cezaKredi çekecekler dikkat! İzinsiz sigorta yapan bankaya ceza
Milyonlarca tüketiciyi ilgilendiren her krediye sigorta zorunluluğu sona eriyor. İzinsiz sigorta işlemi yapan bankalara da cezai işlem uygulanıyor.