THY İsrail seferlerini durdurma kararını 7 Mart'a kadar uzattı

» »
THY İsrail seferlerini durdurma kararını 7 Mart a kadar uzattı

Türk Hava Yolları (THY), İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşların geçici olarak durdurulma kararının 7 Mart'a kadar uzatıldığını duyurdu.

THY'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "İsrail yetkili makamlarınca alınan karar uyarınca İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşlar, 7 Mart'a kadar geçici olarak durdurulmuştur." denildi.

Yolcuların bilet işlemlerini "850 333 0 849" numaralı çağrı merkezinden, satış ofislerinden veya satın alınan acenteye başvurarak gerçekleştirebileceği kaydedildi.


Diğer Şirket Haberleri Haberleri
Güneşten gelen enerji ile belediye bütçesine 15 milyon liralık katkıGüneşten gelen enerji ile belediye bütçesine 15 milyon liralık katkı
Kayseri'de Melikgazi Belediyesi, semt pazarları ve hizmet binası çatısındaki güneş enerjisi panelleri sayesinde yılda 1000 dairenin gideri kadar elektrik üretiyor.
Ankara da cerrahi eldiven fabrikası kuruluyorAnkara'da cerrahi eldiven fabrikası kuruluyor
Çubuk ilçesinde bir firma tarafından kurulumu süren fabrika, mayıs ayında tam kapasiteyle üretime başlayacak.
THY İsrail seferlerini durdurma kararını 7 Mart a kadar uzattıTHY İsrail seferlerini durdurma kararını 7 Mart'a kadar uzattı
Türk Hava Yolları (THY), İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşların geçici olarak durdurulma kararının 7 Mart'a kadar uzatıldığını duyurdu.
Salgın dönemindeki yolcu trafiğinde en dayanıklı İstanbulSalgın dönemindeki yolcu trafiğinde en dayanıklı İstanbul
Avrupa Havalimanları Konseyi, koronavirüsün hava taşımacılığına etkisiyle ilgili rapor hazırladı.
Ülker’den sürdürülebilirlikte uluslararası başarıÜlker’den sürdürülebilirlikte uluslararası başarı
Ülker CEO'su Mete Buyurgan, "S&P Global'in The Sustainability Yearbook 2021 (Kurumsal Sürdürülebilirlik Değerlendirmesi 2021) listesinde gıda ürünleri kategorisindeki 20...
Bakan Pekcan yatırımcılara seslendi: Yeni nesil ihtisas serbest bölgelerimizde yatırıma davet ediyorumBakan Pekcan yatırımcılara seslendi: Yeni nesil ihtisas serbest bölgelerimizde yatırıma davet ediyorum
Ticaret Bakanı Pekcan, "Özel sektörümüze ve yabancı yatırımcılara seslenerek, kendilerini 'yeni nesil ihtisas serbest bölgelerimizde' yatırıma davet ediyorum." dedi.