Erdoğan: Rus halkının acısını paylaşıyoruz

AK Parti tarafından Ankara'da düzenlenen mitingde konuşan Erdoğan, Rusya'daki terör saldırısı hakkında, "Terörün kanlı, kalleş yüzünü çok iyi bilen bir ülke olarak, Rus halkının acısını paylaşıyoruz." dedi.

Erdoğan: Rus halkının acısını paylaşıyoruz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlediği Büyük Ankara Mitingi'ne katılarak konuşma yaptı.
Erdoğan, konuşmasının başında, dün Rusya'nın başkenti Moskova'daki gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınadıklarını söyleyerek, taziyede bulundu:

'Masum sivilleri hedef alan bu menfur terör saldırısını şiddetle kınıyoruz'

"Dün Moskova'daki bir konser salonuna yönelik gerçekleştirilen terör saldırısı dolayısıyla, ülkem ve milletim adına, Rusya hükümetine taziyelerimizi iletiyoruz. Masum sivilleri hedef alan bu menfur terör saldırısını şiddetle kınıyoruz. Terör, kimden gelirse gelsin, faili kim olursa olsun, kabul edilemez. Terörün kanlı ve kalleş yüzünü çok iyi bilen bir ülke olarak, Rus halkının acısını milletçe, devletçe paylaşıyoruz. İnsanlığın ortak düşmanı olan teröre karşı mücadelemizi sürdüreceğiz."