Marmomacc Fuarı iptal edildi

» »
Marmomacc Fuarı iptal edildi

Bu yıl 55'incisi düzenlenmesi planlanan İtalya-Verona Marmomacc Mermer ve Teknolojileri Fuarı iptal edildi.

Mermer ve doğal taş endüstrisinde dünyanın en büyük fuarlarından İtalya-Verona Marmomacc Mermer ve Teknolojileri Fuarı, pandemi nedeniyle iptal edildi.

30 Eylül - 3 Ekim 2020 tarihleri arasında İtalya'nın Verona şehrinde 55. kez gerçekleşmesi beklenen “Marmomac - 55th International Trade Fair for Stone Design and Technology” fuarı, fuar idaresi tarafından yapılan açıklamada bu yıl yapılmayacağı duyuruldu. Aynı şekilde fuar idaresi, Marmomac Restart-2020 etkinliğini 30 Eylül - 2 Ekim 2020 tarihleri arasında online platformda gerçekleştirmeyi planladığını açıklarken, sanal fuar ile ilgili detaylı bilgi fuar idaresi tarafından önümüzdeki haftalarda duyurulacak.

Virüsün etkisiyle mermer sektöründeki global fuarlar ya erteleniyor ya da iptal ediliyor. Pandemiyle birlikte birçok fuar dijital platformlarda gerçekleşiyor. Doğal taş sektöründe dört önemli fuar bulunuyor. Çin’de Xiamen, Türkiye’de Marble, ABD’de Coverings ve İtalya’da Marmomacc en önemli fuarlar arasında yer alıyor.

2019'da 60 ülkeden bin 700 katılımcı ürünlerini sergiledi

Mermer ve doğal taş endüstrisinde dünyanın en büyük fuarlarından biri olan İtalya-Verona Marmomacc Mermer ve Teknolojileri Fuarı'na, 2019’da yaklaşık 60 ülkeden bin 700 katılımcı ürünlerini sergiledi. 154 ülkeden 69 bin ziyaretçi ağırlayan fuara Türkiye’den de birçok şirket katıldı. Marmomacc fuarı doğal taş endüstrisi için önde gelen uluslararası bir etkinlik. Hammaddeden yarı mamul ve bitmiş ürünlere, işleme makineleri ve teknolojilerinden mimari ve tasarımda taş uygulamalarına kadar tüm tedarik zincirlerini barındırıyor.


Diğer Güncel Haberler Haberleri
Yeni BMW 5 Serisi Türkiye de! İşte fiyatı ve özellikleri!Yeni BMW 5 Serisi Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri!
Yeni BMW 5 Serisi Ağustos ayı içerisinde ülkemizde satışa sunulacak. İşte otomobilin özellikleri ve fiyatı hakkında tüm detaylar!
Halk GYO nun yeni Genel Müdürü Bülent Karan olduHalk GYO'nun yeni Genel Müdürü Bülent Karan oldu
Halk GYO'nun Genel Müdürü, Bülent Karan oldu. Halk Sigorta çatısı altında 14 yıldır görev yapan Karan son olarak şirketin genel müdürlük görevindeydi.
7 ayda 129 milyon lira çevre cezası7 ayda 129 milyon lira çevre cezası
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sene başından bu yana Çevre Kanunu'na aykırı faaliyette bulunan 2 bin 798 tesise 129 milyon lira idari para cezası uyguladı.
Kambiyo işlemlerinde vergi düzenlemesiKambiyo işlemlerinde vergi düzenlemesi
Finansal kuruluş faaliyeti gösteren yurt dışında mukim kuruluşların kambiyo işlemlerinden Banka Sigorta ve Muamele Vergisi alınmayacak.
Altında yıl sonu tahminleri değiştiAltında yıl sonu tahminleri değişti
Sarı metalde ralli devam ediyor ve her yükseliş yeni bir rekor getiriyor. Altın 2.075 dolar/ons seviyesini gördü. Genel olarak yukarı eğilimini koruyan ons altında...
Mesafeli satışta 8 firmaya 6,3 milyon lira cezaMesafeli satışta 8 firmaya 6,3 milyon lira ceza
Mesafeli yöntemle satış yapan 8 firmaya yapılan denetim sonucunda tespit edilen aykırılıklar için ocak-temmuz döneminde 6 milyon 255 bin 538 lira tutarında ceza...